Info blocks
4704
Kamery
Bezpečnostné kamery
4719
Alarmy
Biztonságtechnika
Kamerovy system

Kamera redszerek

Naša firma s dlhoročnými skúsenosťami sa venuje mimo iného aj zabezpečeniu vášho domova. Nechajte si u nás neceniť špičkový kamerový systém, ktorý dokáže vidieť farebne cez deň ale aj v noci. Jedná sa o revolučnú technológiu FULL Color STARLIGHT, pomocou ktorej dokážu kamery vidieť objekty farebne až do 0.003 Lux. Prakticky to znamená, že Vám nič neunikne ani v noci. Minimálne svetelne podmienky stačia k tomu aby Vám nič neuniklo.

Jedná sa o špičkovú technológiu firmy Dahua ktorá je lídrom na trhu za posledné roky a to v inováciách ako aj v počte predaných zariadení. Čo je dobré to neznamená, že musí byť drahé. Zákazník si môže pohodlne vybrať zo širokej škály zariadení. Dahua má viac modelových rád, ktoré sú prispôsobené na klientelu z rôznych oblastí. Či sa jedná o domácnosť alebo firemné prostredie, zákazník si určite nájde riešenie, ktoré je pre neho to najvýhodnejšie. A v tomto výbere Vám pomôžeme aj my.

Szolgáltatások
2999
Kamery s rozpoznávaním tvare
Jedná sa o technológiu, kde cez kamerový systém dokážete vyhľadávať alebo počítať osoby. Systém dokáže upozorniť aj na nájdenie hľadanej osoby na obraze. A to nie je všetko. Kamery dokážu sledovať napríklad na neprítomnosť rúška a upozorniť okoloidúceho na porušenie pravidiel.
3000
EČV kamery
Technológia na sledovanie dopravy až v dvoch jazdných pruhoch. Kamera dokáže v denných ako aj v nočných hodinách pomocou ANPR technológiou rozpoznať evidenčné číslo okoloidúceho vozidla. V prípade pridaného radaru priradí aj rýchlosť až do 200Km/h. Systém má BLACKLIST a WHITELIST tzn. Zoznam, kde môžete uviezť autá ktoré sú oprávnené prípadne hľadané a systém Vám dá vedieť, keď nastane udalosť
3001
Ochrana perimetra
S funkcionalitou ochranu perimetra dokážeme sledovať nami vyhradenú oblasť na kamere, ktorá rozpozná prekročenie zadaného perimetra človekom či autom a vykoná poplach spôsobom ako si to užívateľ želá.
SMART HOME APP
Moderná

Aplikácia

A to nie je všetko, užívateľ dokáže komunikovať so systémom cez mobil a to prezerať záznamy, dostávať notifikácie alebo sledovať aktuálne dianie na diaľku.

2999
Záznam
Záznamy môžete prezerať z mobilnej aplikácie na diaľku
3000
Živý obraz
Živý obraz máte stále po ruke. Sledujte dianie z mobilu či už ste na dovolenke alebo v práci.
3001
Notifikácie
Dostávajte notifikácie o dianí vo vašom dome
3002
Zapnutie / vypnutie alarmu
Za-alarmovanie a od-alarmovanie na diaľku
3003
Video vrátnik – zvuk / obraz
Privítajte hostí alebo kuriéra aj keď ste mimo domova
3004
Otváranie brán a dverí
Dokážete otvárať dvere či bránu v prípade potreby
Alarm

Alarm

Alarm je neoddeliteľnou súčasťou vášho domova a preto ponúkame spoľahlivé riešenie aj v tomto smere. Či sa jedná o novostavbu alebo dom s predpripravenou kabelážou mate riešenie na dosah. Ponúkame vysoko spoľahlivý zabezpečovací systém JABLOTRON s ktorým ochránite vaše cennosti aj počas neprítomnosti. Spolu s kamerovým systémom tvorí alarm základnú konfiguráciu pre vašu domácnosť.

V prípade že potrebujete doplniť alarm do bývania bez kabeláže tak máme riešenie aj pre Vás. So systémom AJAX dokážeme nainštalovať alarm aj bez káblov a za rekordný čas. Systém umožňuje všetky možnosti ako káblový a vďaka revolučnej nízko odberovej technológie čidlá vydržia neuveriteľných 7 rokov bez výmeny batérií.

alarm app
//isupport.sk/wp-content/uploads/2021/06/section7img2.png
AJAX

Aplikácia

Zabezpečovací systém AJAX je ľahko konfigurovateľný a ovládateľný pomocou mobilnej aplikácie. Mobilná aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačnými systémami Android a iOS.

Znacky
Cégünk

Preferált márkái

//isupport.sk/wp-content/uploads/2021/06/dahua-logo.jpg
//isupport.sk/wp-content/uploads/2021/06/jablotron-logo.jpg
//isupport.sk/wp-content/uploads/2021/06/ajax-logo.jpg

Inteligentné riešenia pre vašu firmu a domácnosť. Ku každej službe ponúkame poradenstvo a ku klientovi pristupujeme individuálne.

Nyelv

hu_HUHungarian
A hálózat problémamentesen működik
This is default text for notification bar